Hledáme nového učitele do naší autoškoly.

Profesní školení Profesní školení řidičů (nad 3.5t) a referentské školení (do 3.5t)

Na základě zákoníku práce je zaměstnavatel povinen zajistit svým zaměstnancům, kteří používají k výkonu práce motorové vozidlo, školení o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Toto školení probíhá jednou ročně a jeho účastníci jsou mimo jiné seznamováni s novinkami v pravidlech silničního provozu, předpisy o bezpečnosti práce.

Referentské školení pro skupinu B a BE do 3500 kg

Nabízíme firmám i jednotlivcům možnost tohoto proškolení ve Vámi stanoveném čase a Vašich prostorách nebo v sídle naší autoškoly. Po ukončení školení je řidičům referentských vozidel vystavena kartička o proškolení. Objednávky na telefonu.

Referentské školení probíhá v individuálních termínech dle Vašich požadavků - pro sjednání školení nás kontaktujte, nebo nám zavolejte na tel. 723 115 229 nebo 777 302 276.

Profesní školení pro skupiny C a CE  nad 3500 kg

Je prováděno 1-3x měsíčně v prostorách autoškoly ve Slivenci . Na této stránce máte možnost objednávky profesního školení v daném termínu.

Termíny profesních školení řidičů C a CE   (nad 3.500 kg):

Délka školení 7, 35 a 140 hodin . Probíhá v učebně Praha 5 Slivenec Opálová 120

Cena 7 hodinového školení je 1200,- Kč vč. DPH 

Cena 35 hodinového školení je 6000,- Kč vč. DPH

Cena 140 hodinového školení je 22 000,- Kč vč. DPH

Po přihlášení na školení Vám zašleme email s podrobnými informacemi a SMS s připomínkou školení. Platba předem převodem na účet, nebo na místě v hotovosti.

TIP: Pro hromadné přihlášení zaměstnanců Vaší firmy se jednoduše zaregistrujte.