Přihláška do autoškoly Wyrwolová

Podejte si online přihlášku, je to snadné!

1) Vyplňte následující dotazník (v dalším kroku budete přesměrování na strány www.moje-autoskola.cz)

2) Po jeho vyplnění účtu Vám přijde emailem vyplněná Přihláška do autoškoly, a předvyplněný Zdravotní dotazník - ten si prosím vytiskněte, a nechte si jej potvrdit u svého praktického lékaře. (Pokud nemáte možnost dokumenty si vytisknout, vytiskneme Vám je rádi na našich pobočkách)

3) Dostavte na kteroukoliv naši pobočku, a tam vám pomůžeme se zbytkem :)

Kupující poukazu (Vy)

Vyplněním a odesláním všech výše uvedených údajů potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Všeobecnými obchodními podmínkami pro poskytování služeb Vaší autoškolou a Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů autoškolou, jejich obsahu jsem porozuměl/a a akceptuji je v celém rozsahu. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Poskytnutí osobních údajů je ale nutným požadavkem pro předsmluvní komunikaci, akceptaci objednávky služeb a následné uzavření a plnění Smlouvy o výuce a výcviku k získání či rozšíření řidičského oprávnění s naší autoškolou a bez poskytnutí osobních údajů není možné tuto Smlouvu uzavřít nebo jí ze strany autoškoly řádně plnit.

...nebo:

Pokud neradi vyplňujete online formuláře, můžete zvolit tento postup (pokud nemáte možnost dokumenty si vytisknout, vyzvedněte si je na našich pobočkách):

1) Stáhněte a vyplňte si přihlášku do autoškoly

2) Stáhněte si zdravotní dotazník, a nechte si jej potvrdit u svého praktického lékaře

3) S oběma dokumenty se dostavte na kteroukoli naši pobočku

Těšíme se na vaši návštěvu.

Proč zvolit naši autoškolu

Opravdu individuální přístup

Testy, jízdy, řidičák, na shledanou! – tak vypadá scénář většiny autoškol. My na to jdeme jinak. S každým budoucím řidičem probíráme všechny kroky v tempu, které vám přizpůsobíme a nepřecházíme k další části výuky, dokud si klient i my nejsme jisti, že dané dovednosti a potřebné znalosti má dobře zažity. Tento individuální přístup nabízíme každému a těší nás, že tato metoda má u našich zákazníků velmi dobrou zpětnou vazbu.

Moderní autoškola s tradicí

To, že působíme na trhu již  25 let, je dáno z velké části tím, že neustále věnujeme pozornost a investice moderním výukovým metodám. Používáme učebny vybavené současnou technikou, která umožní promítání instruktážních filmů a prezentací, vaše hodiny školení i jízd si můžete rezervovat v našem on-line rezervačním systému a testy lze zkoušet na těchto webových stránkách.

Nejmodernější 3D trenažéry

Všichni naši žáci absolvují před vlastními jízdami v opravdovém automobilu ničím neomezené testovací jízdy na 3D trenažérech. Do reálného provozu se tak dostanete již se zkušenostmi, které se v podstatě rovnají praktickým dovednostem, protože současná 3D technologie umožnuje simulaci běžných i náročnějších dopravních situací a teprve když si Vy a Váš instruktor jste jisti, že jste je na trenažérech zvládli, vyrážíte na opravdové jízdy do provozu.

Krásná nová auta s klimatizací

Být moderní autoškolou znamená i pravidelnou obnovu  autoparku – můžeme Vám garantovat, že jízdy nebudete absolvovat ve voze starším pěti let . Výcviková vozidla jsou pro parné dny letních měsíců vybaveny klimatizací. Dbáme i na vizuální tvář – naše  vozidla nemůžete přehlédnout -všechny jsou vyvedeny v nezaměnitelných barvách!

Pobočky máme na každém rohu

Mezi naše výhody řadíme počet našich poboček, kterých je k dnešnímu dni již 6 a pro vás tak nabízíme větší počet možností,kam chodit na přednášky , kde si dělat testy či zahajovat jízdy, které pak provádíme kdekoliv po celé Praze.

Naše ceny přebijí konkurenci

Rovněž naše cenová politika se snaží přizpůsobit možnostem našich klientů – ceny se snažíme držet na přijatelné úrovni a dostupné pro každého. Kromě jednorázového zaplacení kurzu nabízíme rovněž možnost zakoupení kurzu na splátky.

Bonus 400 Kč pro Vás

Na část kurzu si dokonce můžete vydělat sami! Nově je tu možnost  si rozpočet ještě vylepšit tím, že s sebou přivedete nějakého dalšího zájemce a ten, pokud si u nás některý z kurzů zakoupí, získá pro Vás bonus 400 Kč! Přiveďte celou třídu min. 16ti spolužáků a získejte řidičak zdarma!

Unikátní W.I.P.

W.I.P. výhody bývají většinou záležitostí elity. U nás může být W.I.P. elitou každý. Tento typ služby je sice trochu dražší, ale cenově rozhodně není nedostupný. A navíc posuďte, co vše za něj získáte:

Netřeba počítat kolik jízd je nutno objednávat, není třeba přemýšlet, zda si před závěrečnými zkouškami dokoupit ještě jednu, nebo více jízd s instruktorem pro větší jistotu a zdokonalení, dokonce se není třeba obávat ani situace, kdyby to u závěrečných jízd napoprvé nevyšlo a Vy museli jít znovu na opravné jízdy – vše je v ceně! Neomezený počet teoretických a jízdních hodin až do úspěšné závěrečné zkoušky. Samozřejmostí je i adekvátní vůz, ve kterém budete cvičné jízdy provádět.

Darujte autoškolu

Dárkový poukaz je nejen hodnotným darem , ale také velice přínosným vzděláním vašich dětí či blízkých a nejen pro ně nabízíme dárkové poukazy – dárkový poukaz Autoškoly Wyrwolová může být pěkným dárkem k narozeninám, jubileu či pod vánoční stromeček. Objednání poukazu je možné zde.

Active: Last modified at: 08/29/17 09:07:10 Submit Cancel Apply Attach Stylesheets [new window] « Back to Menu CMS Made Simple™ 1.11.10 "Pinzon"