Hledáme nového učitele do naší autoškoly.

O autoškole Wyrwolová Dlouholetá tradice - 25 let, odpovědný přístup k výuce a tisíce spokojených absolventů od roku 1990

Historie

Autoškola Jaroslavy Wyrwolové byla založena v roce 1990 paní  Jaroslavou Wyrwolovou, která měla několikaleté zkušenosti s výukou žáků ve státní autoškole  Svazarmu . Svoji  autoškolu vedla spolu s  manželem Aloisem Wyrwolem do roku 2012, kdy se rozhodla předat vedení autoškoly svým synům Davidovi a Lukášovi, kteří mají rovněž  mnohaleté zkušenosti s výukou pod vedením Jaroslavy Wyrwolové.

Proč zvolit naši autoškolu

Opravdu individuální přístup

Testy, jízdy, řidičák, na shledanou! – tak vypadá scénář většiny autoškol. My na to jdeme jinak. S každým budoucím řidičem probíráme všechny kroky v tempu, které vám přizpůsobíme a nepřecházíme k další části výuky, dokud si klient i my nejsme jisti, že dané dovednosti a potřebné znalosti má dobře zažity. Tento individuální přístup nabízíme každému a těší nás, že tato metoda má u našich zákazníků velmi dobrou zpětnou vazbu.

Moderní autoškola s tradicí

To, že působíme na trhu již  25 let, je dáno z velké části tím, že neustále věnujeme pozornost a investice moderním výukovým metodám. Používáme učebny vybavené současnou technikou, která umožní promítání instruktážních filmů a prezentací, vaše hodiny školení i jízd si můžete rezervovat v našem on-line rezervačním systému a testy lze zkoušet na těchto webových stránkách.

Nejmodernější 3D trenažéry

Všichni naši žáci absolvují před vlastními jízdami v opravdovém automobilu ničím neomezené testovací jízdy na 3D trenažérech. Do reálného provozu se tak dostanete již se zkušenostmi, které se v podstatě rovnají praktickým dovednostem, protože současná 3D technologie umožnuje simulaci běžných i náročnějších dopravních situací a teprve když si Vy a Váš instruktor jste jisti, že jste je na trenažérech zvládli, vyrážíte na opravdové jízdy do provozu.

Krásná nová auta s klimatizací

Být moderní autoškolou znamená i pravidelnou obnovu  autoparku – můžeme Vám garantovat, že jízdy nebudete absolvovat ve voze starším pěti let . Výcviková vozidla jsou pro parné dny letních měsíců vybaveny klimatizací. Dbáme i na vizuální tvář – naše  vozidla nemůžete přehlédnout -všechny jsou vyvedeny v nezaměnitelných barvách!

Pobočky máme na každém rohu

Mezi naše výhody řadíme počet našich poboček, kterých je k dnešnímu dni již 6 a pro vás tak nabízíme větší počet možností,kam chodit na přednášky , kde si dělat testy či zahajovat jízdy, které pak provádíme kdekoliv po celé Praze.

Naše ceny přebijí konkurenci

Rovněž naše cenová politika se snaží přizpůsobit možnostem našich klientů – ceny se snažíme držet na přijatelné úrovni a dostupné pro každého. Kromě jednorázového zaplacení kurzu nabízíme rovněž možnost zakoupení kurzu na splátky.

Bonus 400 Kč pro Vás

Na část kurzu si dokonce můžete vydělat sami! Nově je tu možnost  si rozpočet ještě vylepšit tím, že s sebou přivedete nějakého dalšího zájemce a ten, pokud si u nás některý z kurzů zakoupí, získá pro Vás bonus 400 Kč! Přiveďte celou třídu min. 16ti spolužáků a získejte řidičak zdarma!

Unikátní W.I.P.

W.I.P. výhody bývají většinou záležitostí elity. U nás může být W.I.P. elitou každý. Tento typ služby je sice trochu dražší, ale cenově rozhodně není nedostupný. A navíc posuďte, co vše za něj získáte:

Netřeba počítat kolik jízd je nutno objednávat, není třeba přemýšlet, zda si před závěrečnými zkouškami dokoupit ještě jednu, nebo více jízd s instruktorem pro větší jistotu a zdokonalení, dokonce se není třeba obávat ani situace, kdyby to u závěrečných jízd napoprvé nevyšlo a Vy museli jít znovu na opravné jízdy – vše je v ceně! Neomezený počet teoretických a jízdních hodin až do úspěšné závěrečné zkoušky. Samozřejmostí je i adekvátní vůz, ve kterém budete cvičné jízdy provádět.

Darujte autoškolu

Dárkový poukaz je nejen hodnotným darem , ale také velice přínosným vzděláním vašich dětí či blízkých a nejen pro ně nabízíme dárkové poukazy – dárkový poukaz Autoškoly Wyrwolová může být pěkným dárkem k narozeninám, jubileu či pod vánoční stromeček. Objednání poukazu je možné zde.

Naši absolventi nás doporučují

Zakládáme si rovněž na  tradici. Jsme tu pro Vás již od roku 1990 a za tuto dobu se u nás vystřídalo více jak 15 000 řidičů a řidiček a troufáme si říci, že jsme již  autoškolou generační – případů, kdy učíme umění jízdy děti našich žáků z devadesátých let, přibývá. Děkujeme Vám.

Vyplněním a odesláním všech výše uvedených údajů potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Všeobecnými obchodními podmínkami pro poskytování služeb Vaší autoškolou a Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů autoškolou, jejich obsahu jsem porozuměl/a a akceptuji je v celém rozsahu. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Poskytnutí osobních údajů je ale nutným požadavkem pro předsmluvní komunikaci, akceptaci objednávky služeb a následné uzavření a plnění Smlouvy o výuce a výcviku k získání či rozšíření řidičského oprávnění s naší autoškolou a bez poskytnutí osobních údajů není možné tuto Smlouvu uzavřít nebo jí ze strany autoškoly řádně plnit.